Wielkimi krokami zbliża się Black Friday Polska 2016. Tegoroczne wielkie święto wyprzedaży, które zawsze odbywa się w ostatni piątek listopada, w tym roku przypada 25 listopada 2016 r. Łatwo więc policzyć, że pozostało tylko 75 dni do Black Friday Polska 2016.

Rosnąca z roku na rok popularność tego dnia w Polsce pozwala przypuszczać, że również i w tym roku zainteresuje on wielu kupujących. Poziom obniżek cen z okazji „czarno-piątkowej” wyprzedaży nie sięgnął w naszym kraju poziomu spotykanego chociażby w Stanach Zjednoczonych. Mimo to i tak jest on bardzo atrakcyjny.

Sklepy Black Friday Polska 2016

Jakie sklepy wezmą udział w tym roku w Czarnym Piątku Wyprzedaży? Jakie branże będą najliczniej reprezentowane? Czy będą wśród nich duże sklepy z artykułami dla Pań? Czy również Panowie znajdą coś w ofercie wyprzedażowej Black Friday Polska 2016 również dla siebie? Czy sklepy zaoferują towary dla dzieci? Na wszystkie te pytanie odpowiedź brzmi „zapewne tak”, ale o tym jak będzie w rzeczywistości przekonamy się już niebawem.